Nieuws

Uitgeloot? Je bent welkom bij ons!

Ben je uitgeloot op de school waarvoor je had gekozen? We snappen dat je verdrietig of teleurgesteld bent en het spannend vindt nu een andere school te kiezen. Wij helpen je daar graag bij en staan voor je klaar. We nodigen je van harte uit om onze school te komen bekijken.

Jij en je ouders kunnen woensdag 9, donderdag 10 of vrijdag 11 maart kennismaken met ons en onze school.

Je wordt rondgeleid door een docent van onze school. De rondleiding zal ongeveer 30 minuten duren en tijdens deze rondleiding kun je al je vragen stellen. De rondleidingen zijn tussen 14.30-17.00 uur.

Wil je graag langskomen? Bel dan even naar mevrouw Jasmina Schattenberg via nummer 06-15018720.

We kijken er naar uit om je onze leuke school te laten zien en je te ontmoeten op een van de genoemde dagen!