Nieuws

Plaats voor uitgelote leerlingen

Ben je uitgeloot op de school van je eerste keuze? Balen!

Wij hebben gelukkig nog plaats voor leerlingen die willen kiezen voor Nederlandstalig Onderwijs met Life Science. We hebben nog ruimte in de mavo-havo klassen. Op Tweetalig Onderwijs is er nog plaats in de tweetalige havo-vwo klassen en in de tweetalige vwo (atheneum/gymnasium) klassen.

Wil je komen kennismaken met onze school of heb je een vraag? In de periode van vrijdag 5 tot en met vrijdag 12 april ben je op werkdagen van harte welkom! Neem hiervoor even telefonisch contact op met één van onze twee afdelingsleiders onderbouw: mevrouw Nouschka Ansems (06 53992963) of mevrouw Annalein Henselmans (06 19207125).

Tijdens het bezoek aan onze school is het mogelijk om je direct in te schrijven. Het inschrijfformulier kun je ook op andere manieren inleveren. Zie daarvoor deze informatie.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen.